Naszyjniki zodiakalne ze stali chirurgicznej

Naszyjniki zodiakalne ze stali chirurgicznej

NASZYJNIKI ZODIAKALNE ZE STALI CHIRURGICZNEJ

Zodiak to obszar na niebie w kształcie pasa, który rozciąga się około 8 stopni na północ lub południe od toru pokonywanego przez Słońce. Dzieli się on na dwanaście stref z różnymi konstelacjami gwiazd. Już w starożytności nadano tym obszarom znaki głównie w postaci zwierząt. Są one do dziś używane przez astronomów do określania pozycji na niebie. Stanowią również doskonały temat dla twórców biżuterii.

Jak poznać swój znak zodiaku?


Istnieją pewne daty, kiedy Słońce przechodzi przez różne strefy zodiaku. Na przykład od 21 marca do 19 kwietnia znajduje się ono w konstelacji Barana. Jeśli urodziłeś się w tym czasie, Twoim znakiem zodiaku jest właśnie Baran. W naszym sklepie posiadamy naszyjniki ze znakami zodiaku wykonanymi ze stali chirurgicznej. Uważa się, że taki znak koreluje z Twoją osobowością i warto nosić go przy sobie. Poznaj różne znaki zodiaku, aby dowiedzieć się, jaki jesteś Ty i Twoi bliscy. Taki naszyjnik to doskonały pomysł na oryginalny prezent.

Spod jakiego jesteś znaku?


Przedstawiamy znaki zodiaku i krótką charakterystykę osób, które się pod nimi urodziły. Przy okazji będziesz miał okazję poznać naszą "zodiakalną" biżuterię.
BARAN (21.III - 19.IV) - odważny, mocny, wyjątkowy (Znak Barana). Baran jest impulsywny, nieustraszony i zaangażowany. Bywa bardzo przyjazny i nieco pochopny w podejmowaniu decyzji.
BYK (20.IV - 20.V) - zdeterminowany, zmysłowy, lojalny (Znak Byka). Znak zodiaku Byk mówi, że jesteś stabilnym, cierpliwym przyjacielem. Działasz celowo i z rozmysłem. Rzadko poddajesz się negatywnym emocjom.
BLIŹNIĘTA (21.V - 20.VI) - wszechstronne, komunikatywne, dociekliwe (Znak Bliźniąt). Bliźnięta lubią się dobrze bawić, mają wiele hobby i zainteresowań, próbują stale swych sił w każdym gatunku sztuki, muzyki, kultury, historii i nauki.
RAK (21.VI - 22.VII) - pomysłowy, wierny, chroniący (Znak Raka). Masz cykliczną osobowość, którą uzależniają fazy Księżyca. Twoje podstawowe wartości zawsze pozostają stałe - empatia, przyjaźń, życzliwość. 
LEW (23.VII - 22.VIII) -pewny siebie, optymistyczny (Znak Lwa). Serdeczny i czarujący. Emanuje aurą przywództwa. To urodzony nauczyciel, który błyszczy, dzieląc się swoją wiedzą i mądrością.
PANNA (23.VIII - 22.IX) - inteligentna, pełna wdzięku, pracowita (Znak Panny). Panna jest głęboko szczera i ma uwadze dobro innych. Optymistka zawsze przygotowana na najgorsze, nieśmiała, pracowita perfekcjonistka.
WAGA (23.IX - 22.X) - urocza, sprawiedliwa (Znak Wagi). Waga to delikatna i uspokajająca otoczenie osoba, co czyni ją dobrym mediatorem. Niechętnie podejmuje decyzje.
SKORPION (23.X - 21.XI) - instynktowny, tajemniczy (Znak Skorpiona). Skorpiony posiadają ogromną intuicję, za którą podążają. Bronią swojego, ale potrafią być hojne. Przy życiu utrzymuje je pasja.
STRZELEC (22.XI - 21.XII) - kochający, filozoficzny, niespokojny (Znak Strzelca). Strzelec często mówi i działa zanim pomyśli. Pociąga go niebezpieczeństwo i ma upodobanie ruchu we wszystkich aspektach swojego życia. 
KOZIOROŻEC (22.XII - 19.I) - ambitny, cierpliwy, wesoły (Znak Koziorożca). Niesamowicie zmotywowany i posiadający silną etykę pracy. Energia Koziorożca skierowana jest na rodzinę i tradycję. Może być przywódcą lub dobrym nauczycielem.
WODNIK (20.I - 18.II) - humanitarny, oryginalny, wielopłaszczyznowy (Znak Wodnika). Jedyny w swoim rodzaju. Posiada beztroską, przyjazną energię, która trzyma go z dala od ograniczeń i kłótni. Chętnie pomaga innym, dobry słuchacz.
RYBY (19.II - 20.III) - pomysłowe, empatyczne, intuicyjne (Znak Ryby). Każda Ryba jest bezinteresowna i współczująca. To osoba spokojna i artystyczne uzdolniona, gotowa zawsze poznawać inne kultury.

Wybierz naszyjnik w sklepie SOHO Biżuteria!
Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją naszyjników z motywami znaków zodiaków. Może znajdziesz wśród nich coś dla siebie lub dla kogoś bliskiego? Serdecznie zapraszamy.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska List Polecony Priorytet) już od 99,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium